O nas

JUVO - wsparcie
dla biznesu

JUVO specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym doradztwie dla biznesu. Doradzamy w zakresie prawnym, podatkowym oraz w zakresie ochrony danych osobowych i compliance. Zapewniamy wsparcie w zakresie księgowości, kadr i płac. Nasz zespół tworzą eksperci z różnych dziedzin prawa, podatków, księgowości i kadr, z wieloletnim doświadczeniem. Razem wspieramy Klientów w realizacji ich założeń biznesowych.

Po prostu. Pragmatycznie.

Historia

Początek działalności sięga 2015 roku, kiedy Mateusz Heinrich i Michał Kaczanowski założyli Kancelarię Radców Prawnych i Adwokatów Heinrich Kaczanowski. Na tamten moment Kancelaria stanowiła wspólne przedsięwzięcie aktualnych partnerów działających na rynku usług prawniczych już od 2009 roku.

Potwierdzeniem naszego stabilnego rozwoju była zmiana formy prawnej kancelarii oraz jej nazwy w 2020 roku na JUVO Kancelaria Radców Prawnych Heinrich, Kaczanowski spółka partnerska. Dalszy rozwój pod nazwą JUVO, wyraża nasze główne założenie biznesowe, jakim jest bycie solidnym i profesjonalnym wsparciem dla naszych Klientów.

01

Red Triangles

Zawodowe ścieżki partnerów JUVO na przestrzeni lat zbiegły się z Grzegorzem Sikorą, ekspertem z zakresu księgowości, prowadzącym od ponad 10 lat z sukcesem biuro rachunkowe oferujące pełen wachlarz usług księgowych i kadrowo-płacowych.

Wspólna wizja budowy i rozwoju firmy doradczej, która pozwoli zaspokoić potrzeby przedsiębiorców na komplementarnych obszarach sprawiła, że w 2021 roku do struktury JUVO włączono spółkę dedykowaną usługom księgowym i kadrowo-płacowym stanowiącą kontynuację dotychczasowej działalności bura rachunkowego Grzegorza Sikory. Nasz zespół ekspertów z obszaru księgowości oraz kadr i płac liczy obecnie ponad 18 osób, co pozwala obecnie na wydajne wsparcie biznesu naszych klientów w tym zakresie.

Idea

Nazwa JUVO stanowi nawiązanie do łacińskiego iuvo, które oznacza pomagać/wspierać, co doskonale oddaje charakter naszej działalności i jest wyrazem naszego podejścia, iż mamy być partnerem, który wspiera Klientów poprzez dostarczanie kompleksowych i przede wszystkim skutecznych rozwiązań prawnych i podatkowych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

02

JUVO obecnie

Dziś JUVO specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym, podatkowym, danych osobowych i compliance, oraz w zakresie księgowości, kadr i płac – na rzecz podmiotów prawa gospodarczego.  Nasz zespół tworzą eksperci w swoich dziedzinach z wieloletnim doświadczeniem. Razem dostarczamy Klientom kompleksowe rozwiązania i wspieramy ich w realizacji założeń biznesowych.

Stawiamy na długoterminowe relacje z Klientami opierające się na wzajemnym zaufaniu i poznaniu potrzeb biznesowych naszych Klientów.

03

Orange Triangles

Łączymy doświadczenie zdobyte zarówno w sektorze prywatnym, w strukturach międzynarodowych korporacji, jak też publicznym w organach administracji skarbowej z praktyką doradczą z ramienia niezależnych kancelarii prawnych, podatkowych i księgowych. To szerokie doświadczenie pozwala nam na zrozumienie potrzeb biznesowych naszych Klientów i przez to zaoferowanie obsługi „szytej na miarę”.

Współpracujemy z doradcami finansowymi, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami oraz agencjami interaktywnymi i brokerami ubezpieczeniowymi zapewniając naszym Klientom wsparcie również w pozostałych obszarach biznesowej działalności.

Publikacje

JUVO to zespół radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych i księgowych – specjalistów w swoich dziedzinach. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się przede wszystkim z naszymi Klientami.

Uważamy jednocześnie, że wszyscy, jako przedsiębiorcy funkcjonujemy w jednym rynku, dlatego przez liczne publikacje na wybranych portalach wyjaśniamy praktyczne kwestie zagadnień prawnych i podatkowych.

04

Publikacje zespołu JUVO ukazują się na łamach: